Nacházíte se na stránce: www.zajmovekrouzky.cz / Olomouc / Skautský oddíl / 4. Oddíl Ostnovci Olomouc

4. Oddíl Ostnovci Olomouc

Jsme chlapecký skautský oddíl z 5. střediska J. E. Kosiny v Olomouci, spolu s ním tvoříme jen nepatrnou část celosvětového skautského hnutí, které působí ve 168 zemích světa a mezi jehož členy se řadí miliony mladých lidí.

Oproti jiným organizacím není skauting úzce specializovaný na určitou činnost. Učíme se žít a pohybovat v přírodě, hrajeme nejrůznější hry včetně etapové hry celoroční, na dvoutýdenním letním táboře se věnujeme pestré škále aktivit od sportování přes luštění šifer až po učení zálesáckým dovednostem.

Náš oddíl ve svých třech družinách zahrnuje všechny věkové kategorie, přijímáme nováčky ve věku 7-12 let. Schůzky probíhají v úterý a ve středu, celý oddíl se potom setkává na jednodenních či vícedenních akcích v Olomouci a okolí. Pokud by ses i Ty rád stal skautem a našel spoustu nových kamarádů, neváhej a kontaktuj naše vedení. Můžeš také přijít na některou z našich oddílových akcí. Adresa naší klubovny je Mozartova 6, Olomouc.

Kontakt na vedoucího: Milan Jankovič (722775480)

Kontakt
E-mail: jankovic.milan@seznam.cz
Web: ostnovci.skauting.cz