Nacházíte se na stránce: www.zajmovekrouzky.cz / Praha 1 / Ostatní / FasTrack Signing

FasTrack Signing

Lámete si někdy hlavu nad tím, o čem asi Vaše dítě přemýšlí? Jakožto rodiče nemluvňat dobře víme, že naše děti umí komunikovat ještě předtím, než se naučí mluvit. Náš program FasTrack® Signing (znakování s miminky) Vám pomůže porozumět tomu, co se Vám Vaše dítě snaží sdělit a zbaví Vás tak frustrace. V našem programu se naučíte metodu, která Vám umožní pomoci Vašemu dítěti vyjádřit své myšlenky a potřeby. Když bude Vaše dítě objevovat svět kolem sebe, bude se s Vámi nyní moci podělit o své zážitky.

VYUŽIJTE BEZPLATNÉ UKÁZKOVÉ LEKCE

Spolu s ostatními dětmi a rodiči se můžete učit v naší FasTrack Signing třídě. Tato komunita Vám poskytne potřebnou podporu a prostor pro zábavné učení a společný růst. V průběhu každotýdenních hodinových FasTrack Signing lekcí znakování si Vaše dítě rozšíří slovní zásobu díky písničce, pohybu a kreativnímu hraní. Rodiče se přidávají k ostatním dospělým a společně se naučí zábavné techniky pro komunikaci s miminkem.

Každé malé dítě touží po komunikaci. Můžete si s dítětem začít povídat již v osmi či devíti měsících. To je o deset měsíců dřív, než kdybyste čekali na to, až dítě začne mluvit.

FasTrack Signing je pro všechny děti od 6 měsíců do 2 let. Soustředíme se zde na budování jejich silných stránek a dáváme jim náskok v raném vzdělávání.

Naše výzkumy ukazují, že když jsou děti připravené začít mluvit, používají více slov než děti, které se FasTrack Signing neúčastnily. Nad rámec výzkumů pak patří to, že silné spojení vytvořené mezi Vámi a dítětem ani změřit nelze.

Kontakt
E-mail: Praha1@FasTracKids.cz
Web: fastrackids.cz