Nacházíte se na stránce: www.zajmovekrouzky.cz / Praha 1 / Ostatní / FasTrack Tots

FasTrack Tots

Zatímco se Vaše dítě batolí, leze a směje se, prozkoumává svět kolem sebe. Dvouleté děti objevují a testují svět pomocí všech svých smyslů a dochází ke svým vlastním závěrům. Náš program FasTrack® Tots pomáhá naplnit potřeby Vašeho batolete a umožňuje mu udělat první krok k tomu, aby se začalo samostatně učit a navazovat přátelství.

VYZKOUŠEJTE BEZPLATNOU UKÁZKOVOU LEKCI.

Tento program je ideální přípravou na školku. Děti si nejprve s rodiči a pak bez nich zvykají na "školní prostředí".

Program FasTrack Tots je strukturovaná 60 minutová lekce, ve které Vaše dítě získá první zkušenosti se školní výukou. Děti ve věku od 2 – 3a1/2 roku zde konstruktivně rozvíjí svou zvídavost, komunikaci, soustředění, sebedůvěru a sociální dovednosti. Budováním přátelství se učí důležité sociální dovednosti, účastní se výtvarných aktivit a hrají si. Děti se zapojují do písniček, pohybových, výtvarných a dalších zábavných aktivit zaměřených na to, aby pomáhaly Vašemu dítěti rozvíjet důležité schopnosti, které jim poskytnou pevné základy pro předškolní a školní vzdělávání a pro život.

Náš program FasTrack Tots se zabývá 12 fascinujícími předměty, které zahrnují aktivity jako je hra na kosmonauty, režie divadelního představení a vytváření produktu, který se bude dobře prodávat. Tyto aktivity pomáhají dětem v soustředění a zároveň stimulují jejich kreativitu. Díky důrazu na aktivní intelektuální i tělesnou stránku jsou naše batolata spokojená a mohou se učit a prospívat.

Učitelé s rodiči na schůzkách vše probírají a stanovují spolu další kroky vedoucí k úspěchu dítěte. Společně vyhodnocují rozvoj dítěte a plánují postupné cíle, díky kterým dítě dosáhne zásadního pokroku.

Kontakt
E-mail: Praha1@FasTracKids.cz
Web: fastrackids.cz