Nacházíte se na stránce: www.zajmovekrouzky.cz / Plzeň-město / Výtvarný kroužek / Kreslení pro děti 'Kurz se závěrečnou vernisáží'

Kreslení pro děti 'Kurz se závěrečnou vernisáží'

Podpořte v dětech kreativitu a sebevědomí. Každé dítě má v sobě umělecké vlohy, je potřebuje vědět, jak je využívat. V deskách si děti odnesou portréty známých osobností či svůj vlastní na formátu A4. Budou nakreslené obyčejnou tužkou a přesto budou neobyčejné. Kurz bude ukončen slavnostní závěrečnou výstavou s programem a předáváním památečních listů.

Chcete, aby Vaše dítě mělo svoji první opravdovou vernisáž? Podpořte v dětech kreativitu a sebevědomí. Každé dítě má v sobě umělecké vlohy, je potřebuje vědět, jak je využívat. V deskách si děti odnesou portréty známých osobností či svůj vlastní na formátu A4. Budou nakreslené obyčejnou tužkou a přesto budou neobyčejné. Kurz bude ukončen slavnostní závěrečnou výstavou s programem a předáváním památečních listů.

Termín kurzu: každé úterý od 7.února - 19.června 2012. Od 15,00 do 16,30hod. Místo konání: učebna Soukromé školy DIMENZE AZ s.r.o.

Kontakt
E-mail: klara.p@email.cz
Web: www.hochmalova.cz