Nacházíte se na stránce: www.zajmovekrouzky.cz / Olomouc / Streetdance / Street Dance Kurzy Olomouc

Street Dance Kurzy Olomouc

Jste z Olomouce nebo okolí a rádi byste navštěvovali taneční kurzy hip hopu, house dance, funky, dancehallu, mtv dance nebo třeba break dance? V tom případě rozhodně věnujte pozornost zápisu do street dance kurzů, které budou v Olomouci už počtvrté probíhat pod záštitou největšího českého street dance magazínu HipHopDance.cz.

V září loňského roku se v Olomouci stávající kurzy hip hopu a house dance rozrostly např. o lekce zaměřené výhradně dámským tanečním stylům a vzhledem ke kladným ohlasům se i letos v únoru bude nabídka kurzů rozšiřovat. Ze široké nabídky si tedy vybere určitě každý bez ohledu na věk nebo taneční zkušenosti (kurzy jsou určeny i pro absolutní začátečníky).

Všechny níže uvedené kurzy budou probíhat v období únor – červen 2012 v zrcadlovém sále 331 Dance Studia Olomouc. Zápis probíhá prostřednictvím webu www.331.cz, kde také naleznete veškeré informace.

Jednotlivé lekce povedou zkušení lektoři, specialisté na daný taneční styl. Za uplynulý půlrok se na kurzech vystřídalo deset lektorů z celé Moravy, nyní bude tento počet ještě navýšen.

Veškeré informace o kurzech i speciálních slevových akcích včetně registrace najdete na webových stránkách 331 Dance Studia www.331.cz.

Kontakt
E-mail: studio@331.cz
Web: http://www.331.cz